Ověřený obchod v novém kabátě
Košík 0

News

Ze života

mise Afgánistán siberia Thunder žvýkací tabák

Ze života

Vyprávění vojáka české armády, speciální síly. Dává si žvýkací tabák. A žije naplno...

Více →


Hledáme obchodní zástupce

Jenoho pro Čechy a prahu a druhého pro Moravu (a kus Vysočiny…). Budete jezdit od nevidim do nevidim, povídat si s trafikanty o našem zboží, o konkurenci kalé i nekalé, budete pít kávu na benzince a jíst párek v bufetu. A zase pojedete dál. Mzda závisí na domluvě, zkušenostech, které do firmy přinesete a na skutečnosti, že se stanete součástí takové menší rodinky :o) Pokud máte zájem, pošlete nám krátký email, proč Vás nabídka zaujala a stručný životopis s fotografií. Těšíme se!

Více →


Zlevněné General CUTy za 74 Kč

Zlevněné General CUTy za 74 Kč

Dovolujeme si nabídnout zlevněné CUTy za 74 Kč, oproti běžné ceně 124. Jediné, co mají, je datum doporučené spotřeby 24.4.2017 Ale protože známe kvalitu a přísnost výrobce, víme, že jsou stejně dobré, jako čerstvé... Pouze po 5 ks

Více →


Thunder X vs. Siberia

Thunder X vs. Siberia

Za nejsilnější tabák na trhu je všeobecně považována Siberia. Ale co Thunder X? Evidentně je v porci Thunderu X méně tabáku než v Siberii.  Ale Thunder X obsahuje 24 porcí, Siberie obsahuje 13 porcí. Thunder X stojí 139 Kč, Siberii pořídíte za 99 Kč. Obsah tabáku je 13,2 g u Thunderu, zatímco krabička Siberie obsahuje 13,0 g tabáku. Když to velmi zjednodušíme a zaokrouhlíme, pak 2 porce Thunder X obsahují přibližně stejné množství tabáku, jako jedna porce Siberie. Která z těch variant se Vám dá silnější? 

Více →


Nové ceny Makly

Nové ceny Makly

Dovolujeme si upozornit na podstatné snížení cen Makly.

Více →